Таксі до аеропорту: "Таксі Екіпаж" гарантує своєчасну доставку пасажирів!

Доставка пасажирів на таксі до аеропорту - особливе й дуже відповідальне завдання. Найменший зрив у графіку призводить до втрати можливості скористатися квитками на літак!

Тож після кількох скандалів з затримкою електрички до аеропорту люди зрозуміли, що кращим варіантом все-таки є таксі до аеропорту “Київ” або “Бориспіль”.

Перевага таксі в Києві до Борисполя:

  • Автомобілі від "Таксі Екіпаж" зарекомендували себе як надійний транспорт;
  • Якщо ви мандруєте з багажем, значно приємніше їхати, розмістивши сумки й чемодани у багажнику, де вони нікому не заважають;
  • Якщо ви мандруєте лоукостером, та не маєте багажу то можемо вам запропонувати дешеве таксі економ класу;
  • Ми надамо для кожного клієнта автомобіль належної ємності та рівня комфорту. Це насамперед актуально для груп, де багато неповнолітніх і мало дорослих супроводжуючих. Таким пасажирам нададуть мікроавтобус. Статусні клієнти можуть скористатися машиною бізнес-класу.

Як замовити таксі в аеропорт "Бориспіль" або "Київ" у компанії "Екіпаж таксі"?

Наші оператори завжди очікують вашого дзвінка вказаними на сайті номерами телефонів. Інший варіант - викликати машину, заповнивши форму онлайн. Обовʼязково зазначайте, що для вас необхідне таксі в Києві до Борисполя.

Для більш якісного надання послуги, повідомляйте не тільки про місце виклику та точку призначення, але й час вильоту. Якщо ви мандруєте за кордон, замовляючи авто, врахуйте, що вам доведеться на летовищі пройти митний огляд - а це також час!

Ми готові надати таксі в аеропорт цілодобово, у вихідні та святкові дні. Звертайтеся і ви не будете розчаровані!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.