Комфорт - від 70 грн
Авто підвищеної зручності завжди до ваших послуг.

"Таксі Екіпаж": замовляйте комфорт таксі за оптимальними розцінками!

У деяких випадках люди прагнуть не просто дістатися з однієї точки в іншу, але й пересуватися з комфортом. В такому випадку ми пропонуємо замовити таксі "Комфорт" - і на виклик приїде просторий автомобіль іноземного виробництва, з прекрасною амортизацією, наявністю системи клімат-контролю, зручними кріслами. Пересування у такому авто не просто задоволення - ви справите враження серйозної ділової людини, а в деяких випадках перше враження визначає всю стратегію подальшої співпраці.

У Києві комфорт-таксі готова надати у будь-який час дня й ночі, зокрема у вихідні та святкові дні, служба "Таксі Екіпаж".

Як замовити таксі "Комфорт"?

Таксі у Києві такого типу можна замовити як терміново, так і заздалегідь. Для попереднього замовлення таксі варто заповнити відповідну форму онлайн на сайті, а терміновий виклик краще оформити, звернувшись до диспетчера і вказавши такі дані:

  • Місце виклику;
  • Точка призначення;
  • Час виклику (якщо він відтермінований);
  • Клас комфортності авто.

Програма автоматично прокладе оптимальний маршрут і оператор повідомить вам вартість поїздки у комфорт таксі за заданим маршрутом. Обумовлена вартість поїздки залишиться незмінною.

Звертайтеся - і ви залишитеся задоволені прекрасним обслуговуванням і зручним транспортом!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.