Економ - від 45 грн
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.

Економ-тарифи від служби "Таксі Екіпаж": зручно, оперативно, доступно для кожного

Доступність транспорту - найважливіше, що може запропонувати служба таксі. Потенційні пасажири часто шукають дешеве таксі в Києві. Причини для використання економ-таксі різні:

  • Потреба у регулярних оперативних поїздках;
  • Поїздка у незнайому місцевість Києва;
  • Обмежений родинний бюджет (наприклад, ця причина актуальна для пенсіонерів, студентів, людей у пошуках роботи, яким потрібно за один день встигнути на низку співбесід);
  • Необхідність поїздки на далеку відстань (скажімо, по Київській області).

Технічні особливості автомобілів економ-таксі в Києві

Доступне та дешеве не завжди вказує на низьку якість. Пасажирам, які обмежені в фінансах, "Таксі Екіпаж" пропонує для пересування автомобілі іноземного виробництва. Це компактні машини, призначені для міських мандрівок. Вони легко припаркуються у будь-якій заповненій автомобілями вулиці.

Втім, є й певні обмеження для такого транспорту. Він не надто просторий, якщо всі місця в салоні зайняті, пасажири зможуть взяти з собою обмежену кількість багажу.

В автопарку "Таксі Екіпаж" для обслуговування пасажирів, що бажають пересуватися з мінімумом витрат, присутні такі моделі авто, як Сhevrolet Aveo, Nissan Almera, Сhevrolet Lacetti, Mazda 3.

Як знайти дешеве таксі в Києві?

Вам не потрібно шукати окрему службу дешевих пасажирських перевезень. Звертайтеся до нашого диспетчера й повідомте, що вам необхідний транспорт за економ-тарифом. Серед даних, які необхідно повідомити диспетчеру для підбору машини, є місце виклику та точка призначення. Ці дані дозволяють оператору обрати транспорт, що знаходиться поблизу та організувати оперативну подачу до клієнта.

Вам складно буде знайти більш вигідну пропозицію, ніж тарифи "Таксі Екіпаж"!

Ми працюємо цілодобово й без вихідних. Наші розцінки незмінні у нічний час та на свята. Наші водії обачні та ввічливі, менеджери ввічливі та готові до регулярної співпраці.

Обовʼязково збережіть номери виклику економ-таксі у своїй телефонній книзі. Ми будемо раді допомогти вам вирішити питання пересування по Києву!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.