Таксі інкогніто - без реклами та шашок

Шукаєте таксі без реклами та шашок? У нас додаткова послуга таксі-інкогніто безкоштовна. Ми пропонуємо дешеві тарифи, якісний сервіс, бонуси, знижки.

Коли потрібне таксі без шашок?

Бувають випадки, коли клієнту необхідний автомобіль, який не виділявся б в потоці автомобілів своєю приналежністю до таксі. Наша компанія надає безкоштовно послугу «таксі без реклами і шашок», багато хто називає її таксі-«інкогніто». Що ж це таке? І для чого потрібні автомобілі без реклами і шашок? В першу чергу, такий автомобіль потрібен людям, охочим виглядати респектабельно, тим, для кого імідж дуже важлива складова успішного бізнесу. Зрозуміло, таксі престижної марки з ввічливим водієм створять враження, що перед вами дуже успішний бізнесмен, у якого розкішне авто з особистим водієм. Неважливо, для якої мети вам потрібен автомобіль без реклам, головне, що ми можемо вам в цьому допомогти. Зателефонуйте в службу Екіпаж за телефонами та замовте таксі - «інкогніто» необхідного класу. Поїздка на таксі без реклами оплачується за звичайним міським або фіксованим тарифом і ніяка доплата за послугу не береться. Як правило, на автомобілях бізнес класу, які використовуються в таксі, реклама не розміщується.

Таксі - «Інкогніто» представницького класу

Справити сприятливе враження на партнерів по бізнесу вам допоможе наше таксі представницького класу, яке не має на кузові ніяких знаків, що видають його приналежність до таксі. У нашому автопарку є величезний вибір іномарок представницького і бізнес-класу кращих світових виробників. Прибувши на ділові переговори на розкішному автомобілі, ви підкреслите свій імідж. Крім того, з нами ви будете ще й пунктуальні. Наші водії відмінно знають вулиці Києва, в кожному автомобілі встановлена ​​система навігації, що дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про дорожню обстановку. Це дозволяє водієві вибрати оптимальний маршрут, а в разі необхідності варіанти об'їзду. Телефонуйте в Екіпаж та замовляйте таксі без реклами за фіксованим тарифом по місту.

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.