Мікроавтобус - від 90 грн
Містке таксі для перевезення великих груп людей чи обслуговування масових заходів.

Все про причини замовити бус-таксі у службі "Таксі Екіпаж"

Пошуки транспорту, який здатний перевезти групу людей, іноді створюють чимало проблем. Якщо у вас немає бажання створювати кортеж з легкових автомобілів, віддайте перевагу одному чи двом добротним таксі мікроавтобус.

Існує два типи бусів таксі - вантажні та пасажирські. Ми будемо обговорювати можливість виклику та стандарти для таксі-мікроавтобусу по Києву для переміщення людей, а також загальноприйняті стандарти для цього виду транспорту.

Для кого актуальне замовлення таксі-бусу?

Таксі-бус замовляють для перевезення учнівських та туристичних груп, а також інших ситуацій, коли бажано швидко переміщати велику кількість людей по місту.

Кожен мікроавтобус обладнаний мʼякими сидіннями, що робить поїздку більш комфортною. Відповідно до правил безпеки, у салоні лише пасажирські сидіння - вантажний відсік відсутній, адже його наявність може стати причиною травм при аварійному маневруванні чи гальмуванні.

У салоні до 17 сидінь (точна кількість залежить від моделі автомобіля).

Транспортні послуги з використанням буса-таксі - економічно вигідна пропозиція, адже вартість перевезення одного пасажира нижча, ніж при замовленні кількох стандартних автомобілів.

Звертайтеся до менеджерів "Таксі Екіпаж" - ви отримаєте більш детальну інформацію щодо транспорту, вартості поїздок, бонусів та знижок при постійній співпраці!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.