"Таксі екіпаж": найпростіший спосіб замовити таксі онлайн в Києві

Існують різні способи викликати таксі - і різні компанії роблять ставку на різні методи спілкування з клієнтом онлайн. Деякі розробляють додатки для виклику таксі, які слід встановлювати на телефон. Наша компанія - прихильник класичної форми зворотного онлайн звʼязку. Однак всі звернення обробляються автоматично, потреба в послугах менеджерів виникає в лише окремих випадках.

Переваги виклику таксі онлайн

Є низка випадків, коли звернутися до оператора за допомогою телефону людина банально не може, наприклад, через власні фізичні кондиції. Мова йде про людей з вадами слуху та голосу, аутистів та просто хворих на запалення горла. Вони можуть звʼязатися зі службою таксі лише написавши повідомлення.

Крім того,звернення для замовлення онлайн дає можливість чітко зафіксувати свої вимоги щодо комфортності транспорту, кількості автомобілів та часу їх подачі до пасажира. Якщо ви організовуєте захід, де необхідна присутність великої кількості транспорту, наприклад, весілля, або ж плануєте поїздку, для вас важливо буде замовити таксі заздалегідь і знати, що у певний час у визначену домовленостями точку прибуде авто.

Як замовити таксі онлайн в Києві?

У формі, яка є на сайті, слід для оформлення замовлення вказати такі дані:

  • Місце виклику;
  • Точку призначення;
  • Дату виклику;
  • Рівень комфортності авто, якого ви потребуєте;
  • Додаткові нюанси.

Програма автоматично розрахує оптимальний маршрут і надасть інформацію про вартість такої поїздки. Також вам буде повідомлено імʼя водія, який взяв це замовлення.

Замовляйте таксі онлайн у нашій компанії! Ми працюємо 24 години на добу без вихідних і завжди готові до співпраці з клієнтами!

Збережіть наш сайт в "Обраному", щоб авто було від вас на відстані одного кліка!

© 2013-2020 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.