Стандарт - від 55 грн
Стандартний тариф за поїздки по Києву.

Виклик таксі за стандартним тарифом

Щоб доїхати за потрібною адресою в Києві, скористайтеся таксі за стандартним тарифом. Поїздка буде швидкою, зручною і вигідною для вашого гаманця. Прямо зараз ви можете замовити термінову подачу автомобіля або скористатися послугою бронювання.

Доступне та якісне авто на стандарт таксі

Служба «Екіпаж Таксі» встановлює низькі розцінки за рахунок великого пасажиропотоку і великого автопарку. Ми маємо в своєму розпорядженні значну кількість машин як високої, так і середньої цінової категорії. Стандартне таксі економ-класу представляє собою бюджетний автомобіль. Економлячи на вартості поїздки, ви відмовляєтеся від певних атрибутів комфорту, але в підсумку отримуєте не менш якісну послугу. «Екіпаж Таксі» гарантує:

  • своєчасну подачу автомобіля до місця призначення;
  • використання тільки технічно справної машини;
  • розміщення пасажирів в чистому салоні.

Крім того, замовивши таксі по тарифу «Стандарт», ви не заощадите на безпеки. Всі автомобілі парку служби оснащені необхідними пристроями. Відповідальність водія перед пасажирами застрахована.

Таксі в будь-яку точку за стандартним тарифом

Економічні автомобілі від служби «Екіпаж Таксі» виконують замовлення на пасажирські перевезення по всьому Києву. Ви зможете використовувати їх для сімейних поїздок, обслуговування корпоративних та інших заходів. Також це відмінний спосіб зустріти родичів або знайомих, які прибули в місто, або вирішити транспортне питання для себе самого. Замовивши таксі за стандартним тарифом в аеропорт, ви одночасно позбудетеся від проблем, пов'язаних з розміщенням багажу і орієнтуванням на місцевості. Це зручний варіант транспорту, щоб швидко дістатися до музею або готелю, не витративши час на пошук оптимального шляху проходження і потрібного об'єкту. Питання, що виникають водій і оператор оперативно вирішать за вас.

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.