Зустріч таксі з табличкою у Києві

Служба Екіпаж таксі надає недорогу послугу зустріч з табличкою, яку можна замовити через інтернет на нашому сайті, або по телефону. Наш водій зустріне вас в залі прильоту будь-якого аеропорту, на платформі залізничного вокзалу, на паркувальній стоянці автовокзалу. Це послуга користується великим попитом, як у фізичних, так і у юридичних осіб. На табличці може бути нанесена будь-яка інформація, яка дозволить клієнту безпомилково знайти водія таксі нашої служби. Наприклад, логотип компанії, номер рейсу, прізвище та ім'я клієнта, номер мобільного телефону або інша інформація. При оформленні замовлення таксі повідомте диспетчеру, що має бути нанесено на табличку і в якому місці буде очікувати водій. Для зустрічі ви можете замовити будь-який автомобіль з нашого таксопарку. У нас є седани економ, комфорт або бізнес класу, таксі в кузові універсал, просторі і місткі мінівени та мікроавтобуси.

Таксі з табличкою до аеропорту

При замовленні зустрічі з табличкою в аеропорту “Київ” або “Бориспіль” ви маєте можливість скористатися повним спектром наших додаткових послуг. У нас можна недорого замовити автомобіль з дитячим кріслом, перевезти негабаритний багаж або домашню тварину. Крім того, пасажирам, які прибувають у Київ проїздом, ми надамо трансфер з аеропорту в аеропорт або на вокзал за фіксованою ціною. Для зустрічі в аеропортах групи пасажирів більше 4 людей ми можемо надати мінівен або мікроавтобус. Водій цього транспортного засобу за вашим бажанням може зустріти групу в терміналі аеропорту.

Таксі з табличкою на вокзал

З не меншим комфортом ми можемо організувати зустріч з табличкою на залізничному вокзалі. За вашим бажанням водій служби Екіпаж зустріне вас на пероні вокзалу біля вагона або на парковці біля будівлі вокзалу. Для іноземних гостей ми можемо надати таксі на вокзал комфорт або бізнес-класу з англомовним водієм. Крім того, ви можете скористатися будь-якими нашими платними або безкоштовними додатковими опціями. Доступ в інтернет, таксі без брендування, кондиціонер в салоні, та інше. У нас є послуга, при якій водій таксі зустріне з табличкою біля вагона на вокзалі.

Таксі з табличкою для юридичних осіб

Зустріч з табличкою користується попитом не тільки у фізичних, але й у юридичних осіб. Ви можете доручити нам зустріч на вокзалі або в аеропорту співробітників компанії або партнерів по бізнесу з табличкою, на якій нанесено логотип вашої компанії. Для зустрічі іноземних гостей у нас є відмінний вибір авто представницького класу. Корпоративні клієнти оплачують наші послуги за безготівковим розрахунком, а вартість поїздок і додаткових послуг визначені в договорі. Зустріч з табличкою - одна з найбільш популярних послуг в нашій компанії. Якщо вам потрібно організувати зустріч гостей на вищому рівні, довірте це надійній компанії професіоналів “Екіпаж таксі”.

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.