Таксі з чеком про оплату

Замовити таксі з касовими чеками у Києві для міських і міжміських поїздок можна далеко не в кожної транспортної компанії. Часто, корпоративні клієнти, ділові пасажири і бізнес партнери шукають службу замовлення таксі, яка видає квитанції про оплату трансферу пасажира для ведення звітності.

Яке таксі в Києві дає чек і як отримати квитанцію про оплату поїздки?

Викликати дешеве таксі з чеками, яке обслуговує клієнтів на вищому рівні тепер можна в компанії «Екіпаж Таксі». Ми готові надати автомобіль необхідного класу: від дешевого таксі до бізнес класу, і швидко доставити вас в будь-яку точку міста. По закінченню поїздки і після оплати поїздки на таксі, пасажир повинен отримати квитанцію, яку надасть вам водій. Даний касовий чек підійде, як бланк суворої звітності. Квитанція про оплату легкового таксі є офіційним документом для бухгалтерії, а значить, у пасажира не виникне труднощів з тим, що компанія не поверне гроші, витрачені на поїздку на таксі в Києві.

Вартість таксі з чеком в Києві та як можна оформити виклик таксі з бланком суворої звітності

Київська транспортна компанія «Екіпаж таксі» працює цілодобово - викликати таксі, яке підтверджує оплату проїзду касовим чеком тепер можна і вночі. Професійні водії організовують швидку подачу автомобіля до вашого дому і підберуть найоптимальніший маршрут поїздки. Крім того, вартість послуги замовлення таксі з чеками в Києві дуже низька - вигідні тарифи на послуги виклику легкового міського таксі дозволяють корпоративним клієнтам і співробітникам компаній відмовитися від громадського транспорту на користь трансферу на комфортабельних авто.

Замовити автомобіль, щоб дістатися до аеропорту чи вокзалу вночі в Києві, організувати трансфер групи співробітників компанії на таксі-мінівені в область або просто викликати дешеве і швидке «Екіпаж таксі» тепер можна декількома способами:

  • телефонуйте нам за номером служби замовлення таксі! Наші диспетчери розрахують для вас вартість поїздки, підберуть необхідний автомобіль, швидку подачу якого до вашого дому забезпечать професійні водії компанії;
  • викликати таксі з чеками і квитанціями можна на сайті «Екіпаж таксі».

Доступна вартість послуг замовлення таксі, великий вибір автомобілів, відмінні умови замовлення і швидка подача автомобілів - «Екіпаж таксі» лідер серед всіх служб замовлення таксі з чеками в Києві!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.