Великий автопарк для комфортних поїздок
В автопарку «Екіпаж таксі» представлені різні моделі автомобілів різного класу комфорту. Тому у нас ви можете замовити авто як економ-класу, так і самі комфортабельні VIP-автомобілі.
Економ від 45 грн

Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву

Комфорт від 70 грн

Авто підвищеної зручності завжди до ваших послуг

Бізнес від 90 грн

Сучасні автомобілі з найвищим рівнем комфорту

Драйвер від 100 грн

Тверезий водій завжди до ваших послуг

Універсал від 45 грн

Доступне таксі для поїздок з великим багажем

Мікроавтобус від 90 грн

Містке таксі для перевезення великих груп людей

Економ - від 45 грн

Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву

Стандарт - від 50 грн

Доступне та зручне таксі стандартного класу

Комфорт - від 70 грн

Авто підвищеної зручності завжди до ваших послуг

Бізнес - від 90 грн

Сучасні автомобілі з найвищим рівнем комфорту

Ціни "Таксі Екіпаж" для кожного клієнта роблять транспорт доступним!

Київ - місто досить велике за площею, відповідно переміщатися мешканцям та гостям столиці буває важко. Як спланувати час, щоб дістатися з якогось мікрорайону на інший кінець міста, та ще й з кількома пересадками? Метро, звичайно, корисна річ, та воно охоплює далеко не все місто й задовольняє не всі потреби.

А перед викликом таксі, яке спроможне швидко транспортувати людину з будь-якого місця в точку призначення максимально швидко, люди думають про те, наскільки дорогою є вартість таксі в Києві?

Насправді такий вид транспорту - цілком доступне задоволення, якщо звертатися до серйозних транспортних компаній,які дбають про свою репутацію і постійно дають водіям велику кількість замовлень та точні маршрути руху.

Як розраховується вартість таксі в Києві?

У собівартість експлуатації автомобіля, крім коштів на оплату роботи водія та утримання апарату менеджерів, які залишаються незмінними, входять дві змінні величини:

  • Вартість пального;
  • Вартість технічного обслуговування (ремонту) автомобіля.

А ці дані залежать у свою чергу від типу автомобіля та маршруту, який йому доведеться подолати. Таким чином, на ціну таксі в Києві впливають:

  • Протяжність маршруту;
  • Клас автомобіля.

Якщо ви маєте обмежену суму грошей на переміщення столицею, завжди можна звернутися до "Екіпаж Таксі" і замовити машину за тарифом "Економ". Це цілком комфортні машини іноземного виробництва, проте вони компактні, і відповідно розміщуватися компанії в цьому авто доведеться щільненько. І обʼємного вантажу з собою перевозити не вдасться.

Як дізнатися перед поїздкою ціну таксі в Києві?

Для таксі в Києві розраховують вартість заздалегідь, якщо ви звертаєтеся до операторів " Таксі Екіпаж". Спеціальна програма прокладає маршрут від точки виклику до місця призначення, а вартість подолання шляху вам підрахують у залежності від типу вибраного авто - "Економ", "Стандарт", "Комфорт", "Бізнес".

При переміщенні по Києву на таксі ціни, озвучені диспетчером, залишаються незмінними.

Звертайтеся до "Таксі Екіпаж"! Ми знайдемо розумні варіанти тарифів, щоб задовольнити потреби всіх, хто потребує наших послуг!

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.