універсал таксі
Універсал - від 45 грн
Доступне таксі підвищеної місткості, ідеальний варіант для поїздок з багажем.

Таксі універсал від "Такcі Екіпаж": ми вирішимо проблему переміщення пасажира з вантажем

Таксі-універсал - машина, у комплектації якої передбачений солідний вантажний відсік. Зазвичай на виклик таксі-універсала для поїздки по Києву чи області приїжджає автомобіль з великим багажником.

Такі автомобілі популярні у різних категорій пасажирів:

  • Студентів, які прибувають з дуже великими сумками;
  • Туристів, які приїжджають з масивними чемоданами на колесах;
  • Особам, які придбали певне обладнання, невеликі меблі, музичні інструменти і бажають їх перемістити без особливих труднощів.

Як замовити таксі-універсал у службі "Таксі Екіпаж"?

Наша служба таксі пропонує кілька варіантів авто, які виконують функції таксі-універсала. Це транспортні засоби з солідною вантажопідйомністю та великим багажником.

Навіть якщо ви не планували замовляти таксі-універсал, може зʼясуватися, що у компактну машину іншого типу наявна кількість пасажирів та їхній вантаж не помістяться. Щоб машина відповідала всім вашим потребам, при замовленні краще повідомити не тільки про наявність вантажу, але й про його габарити та вагу, а також кількість пасажирів.

Звертайтеся до диспетчерів служби таксі за вказаними на сайті номерами телефону чи заповнивши форму онлайн. Працюємо цілодобово, без вихідних. Вас приємно вразять наші розцінки, а також система лояльності для постійних клієнтів.

© 2013-2021 «Таксі Екіпаж». Всі права захищено.